Rok 2022/2023
Turnaj v přehazované v ZŠ Svratka 2023

V pátek 5. května 2023 se družstvo mladších dívek (6. a 7. ročník) a družstvo starších dívek (8. a 9. ročník) zúčastnily dívčího turnaje v přehazované, který se konal v ZŠ Svratka.
Družstvo mladších dívek nenašlo na turnaji konkurenci a ve své kategorii turnaj vyhrály a dovezly tak krásné 1. místo a putovní pohár! Všem dívkám patří veliká gratulace a poděkování za reprezentaci školy!
Jmenovitě: Jana Bukáčková, Tereza Krausová a Michaela Střešňáková (6. ročník); Andrea Cacková, Julie Hana Jurgová, Šárka Mrkosová a Magdalena Zobačová (7. ročník).
Starší dívky se umístily na krásném 4. místě! Tímto jim všem také gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy!
Jmenovitě: Michaela Kakačová, Tereza Kakačová a Veronika Šlechtová (8. ročník); Adéla Burešová, Lucie Hoskovcová a Eliška Kocandová (9. ročník).