• reditelstvi@zsnezne.cz
  • 566 664 620
Rok 2022/2023
Evropský školní sportovní den

Evropský školní sportovní den

23. 9. se na Základní škole ve Sněžném konala akce s názvem Evropský školní sportovní den (ESSD). Cílem tohoto projektu je propojit pohybem děti napříč Evropou a motivovat je ke sportu i mimo hodinu tělesné výchovy.

Sportovního dne se aktivně zúčastnila celá škola. Týmům tvořených žáky napříč všemi ročníky byla přidělena mapa Sněžného s vyznačenými body, na jejichž místě se nacházela stanoviště pod vedením deváťáků. Cílem bylo splnit úspěšně a v co nejkratším čase všechny úkoly a doběhnout zpět do cíle.

Dle mého názoru byla akce úspěšná. Všichni bez pomoci našli všechna stanoviště a dokonce několik týmů doběhlo do cíle sprintem s očekáváním co nejlepšího umístění.

Denisa Klimešová