Rok 2022/2023
Atletický čtyřboj v ZŠ Svratka

Atletický čtyřboj v ZŠ Svratka

V pátek 30.9.2022 se vybraní žáci a žákyně z naší školy účastnili atletického čtyřboje na základní škole ve Svratce.
Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – běh na 60 m, běh na 1500 m, skok do dálky a hod do dálky kriketovým míčkem. Tyto disciplíny byly dále rozděleny do několika kategorií, aby byly síly vyrovnané co se týče ročníků a pohlaví – dívky a chlapci 6. ročníku, dívky a chlapci 7. ročníku, dívky a chlapci 8. ročníku a dívky a chlapci 9. ročníku. Medailí k rozebrání tedy bylo dostatek.
Celkem jsme si dovezli 9 medailí – 3 zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové. Jejich majiteli byli: Lukáš Mrkos, Michael Bukáček, Adam Kalina, Michaela Kakačová, Michal Daniel a Artem Brinchak.
Všem výhercům gratulujeme!
Výhercům i ostatním žákům a žákyním, kteří se zúčastnili čtyřboje, děkujeme za skvělou reprezentaci školy!