Rok 2023/2024
Vyhodnocení soutěže – O nejhezčí čtenářský deník

Vyhodnocení soutěže – O nejhezčí čtenářský deník

Žáci 4. ročníku se zúčastnili soutěže O nejhezčí čtenářský deník. Soutěž spočívala v tom, že si žáci během prvního pololetí tohoto školního roku zapisovali knihy, které přečetli doma sami, nebo které jsme četli společně ve škole. Hodnocení pak provedla místní knihovnice paní Anna Holešová. Všechny čtenářské deníky se jí moc líbily a žáky také pochválila za krásnou úpravu a vedení čtenářských deníků. Oceněno bylo pět žáků. Z toho tři nejlepší dostali poukazy do knihkupectví a drobné dárky. Aby to ostatním nebylo líto, tak každý žák dostal cenu útěchy za svou snahu. Během druhého pololetí bude i nadále tato soutěž pokračovat a žáci mohou opět soutěžit O nejhezčí čtenářský deník. Na konci školního roku bude celkové vyhodnocení soutěže o hodnotné ceny, které věnuje Městys Sněžné. Všichni přítomní slíbili, že se budou i nadále snažit hodně číst a všechny přečtené knihy poctivě zapisovat.