The Bear Educational Theatre

Ve čtvrtek 13.září se u nás ve škole uskutečnilo anglické divadlo. The Bear Educational Theatre si pro naše žáky připravilo 2 představení, která byla odehrána ve školní tělocvičně. První představení s názvem „Jackie and the Giant“ bylo určeno pro žáky 2. – 5. ročníku. Jack and the Giant je pohádkový příběh o Jackovi a obrovi, který ho chce sníst. V rámci interaktivního představení si žáci procvičili jednoduchou gramatiku, zazpívali známé písničky a osvojili si novou slovní zásobu spojenou s příběhem. Druhé představení „The Alien Grammar Show“ zhlédli žáci 6. – 9. ročníku. The Alien Grammar Show je příběh o vetřelcovi, který hledá na Zemi svoje ztracené děti Blipa a Blopa. Jeho snažení je komplikováno dvěma agenty (Muži v černém), kteří mají za úkol vetřelce chytit a zabít. Žáci byli plně zapojeni do příběhu, zopakovali si tvoření otázek a tím pomohli odhalit vetřelce.    Mgr. Ladislava Buchtová

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.