Návštěva ve školce

Také máte tak rádi návštěvy jako já? A na tuhle jsem se obzvláště těšila. Musím říci, že i moji kamarádi ze školky také. Ve středu nás totiž navštívily „Včeličky“ z MŠ Kamarád v Novém Veselí, které v našem okolí podnikaly námořnickou „plavbu“ za dobrodružstvím. A protože na každou návštěvu je nutné se dobře připravit, nemohli jsme zahálet. „Sovičky“ vyrobily pro kamarády drobné dárky s překvapením. „Žabičky“ se postaraly o malé občerstvení v podobě domácích muffinek. Ve středu 25. 5. 2016 jsme všichni společně prožili báječný den. Nejdříve nás čekala pohádka „Honza a drak“ v podání skvělého Honzy Hrubce, poté následovalo příjemné posezení a hraní ve třídách. Nakonec jsme kamarády vzali na dětské hřiště u sokolovny.

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.

Návštěva ve školce