Rok 2015
Hodnocení čtenářských deníků

Hodnocení čtenářských deníků

Také letos proběhlo hodnocení čtenářských deníčků, které si vedou žáci 3. – 5. ročníku.  Tato , pro děti slavnostní , událost se uskutečnila ve čtvrtek 26. května v obřadní síni Městyse Sněžné. Paní starostka s paní knihovnicí pochválily šikovné čtenáře a čtenářky, ocenily jejich snahu při vedení svého deníku. Jako nejlepší čtenáři -co do počtu přečtených a zaznamenaných – byli vybráni tito žáci:

3.roč. Barbora Humlíčková, Aleš Bukáček a Eliška Milušková
4.roč. Klára Balabánová, Eliška Kartousová a Kateřina Pokorná
5.roč. Lucie Kocandová, Gabriela Šlechtová a Alžběta Halamková

Byli oceněni hezkou knihou . Všichni zúčastnění čtenáři pak dostali medaili čtenáře a drobný dárek. Doufám, že i v příštím školním roce budeme v této tradici pokračovat.

Jitka Preislerová

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.

Hodnocení čtenářských deníků