• reditelstvi@zsnezne.cz
  • 566 664 620
ERASMUS AKCE
Čtenářské deníky – žáci 5. ročníku

Čtenářské deníky – žáci 5. ročníku

Žáci 5. ročníku navštívili místní lidovou knihovnu Městyse Sněžné, kde proběhlo vyhodnocení soutěže – O nejlepší čtenářský deník. Zúčastnili se ho všichni žáci z 5. ročníku. Hodnocení provedla paní knihovnice Holešová. Všechny deníky se jí moc líbily, jak je mají žáci pěkně vyzdobené a také je pochválila za to, jak si do čtenářského deníku přečtené knihy zapisují. Byly vyhodnoceny tři nejlepší čtenářské deníky, za které nejlepší čtenářky dostaly hodnotné ceny. Ostatní žáci dostali také motivační odměnu za odvedenou práci. Na závěr paní knihovnice všechny žáky motivovala k tomu, aby si i nadále své deníky poctivě vedli, protože na konci školního roku proběhne další slavnostní vyhodnocení soutěže a ceny budou pro žáky opět velice lákavé.