• reditelstvi@zsnezne.cz
  • 566 664 620
Rok 2023/2024
ČESKO-SLOVENSKÝ PROJEKT  – Záložka do knihy spojuje školy, úvodní část

ČESKO-SLOVENSKÝ PROJEKT – Záložka do knihy spojuje školy, úvodní část

V letošním školním roce se opět účastníme česko-slovenského projektu Záložka do knihy spojuje školy. Letošní téma je: Inspirující svět pohádek, básní a příběhů. Do projektu se letos zapojili žáci 2. – 5. ročníku naší školy, celkem 65 žáků. Žáci budou vyrábět záložky rozmanitých tvarů, různých velikostí, pomocí libovolné techniky (např. malování, kreslení, koláže …). Naší partnerskou školou se v tomto školním roce stala Základná škola s mateřskou školou Juraja Holčeka, Dolný Ohaj, Nitranský kraj, Slovensko. S touto školou si předem společně dohodneme průběh projektu výroby záložek, které budou naši žáci pro své slovenské kamarády vyrábět. Žáci budou záložky vyrábět ve vyučování.