Rok 2015
Atletický čtyřboj ve Svratce

Atletický čtyřboj ve Svratce

V pátek 25. září se  15 našich žáků  6. – 9. ročníku zúčastnilo atletického čtyřboje, který už tradičně pořádá pro okolní školy ZŠ Svratka.  V letošním roce se utkali se žáky ze Svratky, Kameniček, Jimramova a 2. ZŠ Nové Město na Moravě v hodu kriketovým míčkem nebo granátem, skoku do dálky, běhu na 60 m a běhu na 1500 m. Počasí nám přálo, svratecká škola se opět postarala o příjemné prostředí a všichni se snažili o co nejlepší výkony. Domů jsme se vraceli se čtyřmi medailemi. Jakub Dvořák z 9.ročníku získal dvě stříbrné – ve skoku do dálky a v běhu na 60 m, Vít Ondra ze 6. ročníku vybojoval zlatou  v běhu na 60 m  a Otto Procházka ze 6. ročníku stříbrnou medaili  ve skoku do dálky.

Eva Štegnerová

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.

IMG_3356