• reditelstvi@zsnezne.cz
  • 566 664 620
Rok 2015
Školní akademie

Školní akademie

V závěru školního roku jsme již tradičně uspořádali školní akademii. Program byl český i cizojazyčný, ze současnosti i z historie, sestával z různých žánrů a vystřídali se v něm téměř všichni žáci školy. Pod vedením učitelů i vedoucích zájmových útvarů měli připravená zajímavá vystoupení, která tvořila pestrou skladbu celé akademie. Na dětech bylo znát, že vystupují s nadšením, o čemž svědčí i to, že letošní deváťáci si své vystoupení připravili zcela sami. Všechny, kteří byli do nácviku nějakým způsobem zapojeni, určitě potěšila vysoká návštěvnost i úžasná atmosféra v sále. Věříme, že to byl pro všechny pěkný zážitek a současně děkujeme za finanční i morální podporu školy.

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.

Školní akademie