ERASMUS
Čtenářské deníky 5. ročník – vyhodnocení nejlepších čtenářů

Čtenářské deníky 5. ročník – vyhodnocení nejlepších čtenářů

Ve čtvrtek 24. 1. 2019 navštívili žáci 5. ročníku městys Sněžné, kde proběhlo hodnocení nejlepších čtenářských deníků za období od červena 2018 do ledna 2019. Hodnocení prováděla paní Balabánová, která společně s paní starostkou městyse vyhodnotila tři nejlepší čtenářské deníky. Hodnotila se úprava, počet knih, ilustrace k textu,… Výhercům byla udělena pěkná věcná cena. Symbolicky byli také odměněni i ostatní žáci za svou snahu. Žákům byla zdůrazněno, jak je čtení důležité pro další učení a seberozvoj. Poté si žáci mohli vypůjčit nějakou pro ně zajímavou knihu a v klidu si ji prohlédnout s kamarády. Další hodnocení čtenářských deníků proběhne během měsíce června. Uvidíme, kdo bude vyhodnocen jako nejlepší čtenář.

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.