Rok 2021/2022
Záložky do knihy spojují školy – 2. část, balíček ze Slovenska

Záložky do knihy spojují školy – 2. část, balíček ze Slovenska

Jak jsme již informovali dříve, jsme zapojeni do česko-slovenského projektu, kde si žáci vzájemně vyměňují záložky do knihy. Dnes jsme obdrželi balíček ze Slovenska ze ZŠ Olešná. Žáci z této školy nám vyrobili krásné a netradiční záložky pro žáky 2. – 4. ročníku. Do balíčku přiložili i dopisy, jejichž záměrem je, aby si někteří žáci mohli mezi sebou dopisovat. Protože v této škole měli 60. výročí od svého založení, byly  nám poslány i drobné dárky spojené s tímto výročím – kalendář, propisovací tužky, pohlednice, knižní publikaci, … Rádi bychom s touto školou uskutečnili nějaký společný projekt, až nám to epidemická situace dovolí, aby se žáci vzájemně seznámili s naší společnou historií.