Rok 2015
Třídní výlet 8. ročníku do Brna

Třídní výlet 8. ročníku do Brna

Ve středu 22. 6. „osmáci“ vyrazili na výlet do Brna. Vstávání bylo sice časné, ale nám to nevadilo, všichni jsme se moc těšili, jak strávíme příjemný den v jihomoravské metropoli. Hned dopoledne jsme si prošli ty nejznámější pamětihodnosti, které jistě nemine žádný turista – Zelný trh a Divadlo Husa na provázku, kde začínal svou divadelní a hereckou kariéru Miroslav Donutil. Petrov, z něhož byl nádherný výhled na téměř celé Brno, Starou radnici a zazděného radního atd. Také již víme, čemu se v Brně říká „na čáře“ a kde si mladí dávají sraz „pod hodinami“. Dopoledne rychle uteklo a my se těšili na Laser Game arénu. Jde o akční hru, která kombinuje počítačové hry s hrami typu paintball a airsoft. Je to hra plná adrenalinu, akce, pohybu, zábavy, týmové spolupráce a určitě stojí za to si jí vyzkoušet. Výlet se vydařil, počasí nám přálo, nikdo se neztratil a my se rádi vrátili zpátky domů.

Třídní výlet 8. ročníku do Brna