Rok 2015
Skvělé umístění našich žáků na lyžařských závodech ve Vysočina Aréně

Skvělé umístění našich žáků na lyžařských závodech ve Vysočina Aréně

Ve středu 21. února 2018 se žáci 2. a 3. ročníku zúčastnili lyžařských závodů „Lyžuj LESY“, který se konal ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě. Děti zdolávaly trasy 300 a 500 m podle věkových kategorií. Na každé z tratí malé závodníky čekalo několik umělých překážek, kde kromě rychlosti běhu musely navíc ukázat, co všechno už si osvojily z lyžařských dovedností. Byl to pro nás nejen úžasný zážitek, ale také jsme dosáhli skvělého umístění v kategorii 1.a2.ročník ZŠ – neregistrovaní. Madlenka Zobačová se umístila na krásném 1. místě a těsně za ní na 2. místě Maruška Raková. Oběma děvčatům gratulujeme a ostatním dětem děkujeme za účast.
Eva Mošnerová

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.