Poděkování učitelskému sboru ZŠ Sněžné

Chtěly bychom poděkovat všem učitelkám ze ZŠ Sněžné, které nás výborně připravily na studium střední školy. Díky jejich péči, ochotě a znalostem jsme se dostaly na dobrou školu s velkým zájmem. Přijímací zkoušky jsme zvládly levou zadní – umístily jsme se na 1. a 3. místě z více jak 200 uchazečů. Ve škole vynikáme nad svými spolužáky z větších škol i gymnázií. Hlavně na předměty jako je čeština, matematika a angličtina jsme dobře připraveny a ještě pomáháme spolužákům. Na všechny učitelky vzpomínáme v dobrém, i když to občas tak nevypadalo. A chtěly bychom doporučit všem žákům i budoucím žákům této školy, aby na učitele nenadávali a vzorně se učili, protože toho jednou určitě využijí.

Studentky Střední pedagogické školy Litomyšl:

Lucie Kocandová, Alžběta Halamková