• reditelstvi@zsnezne.cz
  • 566 664 620
Rok 2020/2021
Poděkování učitelskému sboru ZŠ Sněžné

Poděkování učitelskému sboru ZŠ Sněžné

Chtěly bychom poděkovat všem učitelkám ze ZŠ Sněžné, které nás výborně připravily na studium střední školy. Díky jejich péči, ochotě a znalostem jsme se dostaly na dobrou školu s velkým zájmem. Přijímací zkoušky jsme zvládly levou zadní – umístily jsme se na 1. a 3. místě z více jak 200 uchazečů. Ve škole vynikáme nad svými spolužáky z větších škol i gymnázií. Hlavně na předměty jako je čeština, matematika a angličtina jsme dobře připraveny a ještě pomáháme spolužákům. Na všechny učitelky vzpomínáme v dobrém, i když to občas tak nevypadalo. A chtěly bychom doporučit všem žákům i budoucím žákům této školy, aby na učitele nenadávali a vzorně se učili, protože toho jednou určitě využijí.

Studentky Střední pedagogické školy Litomyšl:

Lucie Kocandová, Alžběta Halamková