Rok 2015
Noc s Andersenem pro žáky čtvrtého a pátého ročníku

Noc s Andersenem pro žáky čtvrtého a pátého ročníku

V podvečer dne 23. 3. 2018 přišli žáci čtvrtého a pátého ročníku do školy, aby společně prožili Noc s Andersenem na téma Rychlé šípy – Záhada ježka v kleci. Paní učitelky si pro žáky nachystaly velké množství soutěží, kvízů, hlavolamů – vyndávání ježka z klece atd. A nakonec přišla stezka odvahy se sladkou odměnou. Závěrem vytvořili žáci projekt, kde museli pomocí Morseovy abecedy vyluštit text o dánském spisovateli H. CH. Andersenovi a tradici této akce na podporu rozvoje čtenářských dovedností u dětí všech věkových kategorií. Vytvořený projekt je možné vidět u nás ve škole. Dle mého názoru byla tato akce velmi úspěšná a žákům se líbila. Budeme se těšit příští rok na další Noc s Andersenem.

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.