Rok 2021/2022
Leden plný zdraví a změn

Leden plný zdraví a změn

V lednu jsme se mohli pomalu přestěhovat do prostor nového školního klubu. Sestavili jsme s dětmi věšák, umístili lavičky na obuv a pobyt mohl plně začít.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na vybudování krásných prostor a paní starostce za zakoupení hracích rohů. Ty děti velice milují a jsou hojně využívány.

A abychom začali v novém klubu trochu netradičně, udělali jsme si vycházku k místním prasátkům. Využili jsme na to sportovně – tvořivý kroužek, který probíhá každou středu. Nebyla to ovšem jen tak ledajaká procházka, děti musely splnit zadaný úkol a namalovat do sněhu obrázek. Nechali  jsme tvorbě volnou ruku a sluníčko nám k tomu krásně svítilo, tak vznikla krásná díla.

Zdravého vzduchu jsme si v lednu užili dost, a abychom měli i krásný úsměv, udělali jsme si krátké povídání o tom, jak a proč je důležité, starat se o zoubky. Nakonec si děti vyrobily ve skupinkách pusinku, plnou zoubků jako perličky.