Rok 2015
Fruit and vegetable salad

Fruit and vegetable salad

Žáci třetího ročníku v hodině anglického jazyka vytvořili projekt „ ovocný a zeleninový salát“. Předem se seznámili se s pracovním postupem. Využili při tom novou slovní zásobu a podle tohoto postupu i saláty připravovali. Žáci si vytvořili dvě skupiny- první skupina, která má radši ovoce, si připravila salát z ovocný. Druhá skupina, která má radši zeleninu, si připravila salát zeleninový. Žáci si tento projekt velmi užívali, snažili se komunikovat v anglickém jazyce, za což bych je chtěla moc pochválit. Když už bylo všechno připraveno, každý žák si nachystal na talíř svoje  oblíbené ovoce či zeleninu a pustil se s chutí do jídla. Projekt se žákům velmi líbil.

Ladislava Buchtová

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.

Probouzení broučků v MŠ