• reditelstvi@zsnezne.cz
  • 566 664 620
Rok 2015
EUROREBUS JUNIOR – PRAHA  2015

EUROREBUS JUNIOR – PRAHA 2015

Po úspěšném absolvování krajského kola soutěže EUROREBUS JUNIOR soutěžili tři naši žáci Šimon Dobiáš, Jiří Klimeš a Otto Procházka v celostátním kole, které proběhlo 15. června v Praze, v TOP Hotelu na Chodově.  Konečné výsledky prozatím neznáme.  Při vyhlašování vítězů zveřejňovali pouze prvních 10 nejúspěšnějších škol, mezi kterými jsme bohužel nebyli. Ale to nám vůbec nevadí, i tak jsme spokojeni. Jednak jsme bohatší  o důležité zkušenosti, zároveň měli pořadatelé pro děti připravené různé atrakce, stavebnice a hry, takže o zábavu pro ně bylo postaráno. P.S. – umístili jsme se na 15.místě, což není tak špatné. Výsledky je možné si prohlédnout na www.eurorebus-junior.cz v sekci Novinky.

zleva Šimon Dobiáš, Otto Procházka, Jiří Klimeš
(zleva) Šimon Dobiáš, Otto Procházka, Jiří Klimeš