Rok 2015
Adaptační kurz

Adaptační kurz

Sklené 9. 10. -11. 10. 2018
Druhý říjnový týden vyměnili žáci sedmého ročníku školní aktovky za cestovní tašky a společně vyrazili na adaptační kurz do Skleného. Každý z žáků se těšil na něco jiného, někteří na hry, jiní na společné večery, anebo na to, že se jednou nebudou muset učit. Rozmanitý program žákům připravili lektoři z agentury Kulička a veškeré aktivity vybírali tak, aby jimi podpořili nejen přátelskou atmosféru třídy, ale také aby posílili sebevědomí jednotlivců. Žáci si vyzkoušeli, jak společně řešit různé problémové situace a zjistili, že je příjemné mít se ve třídě na koho spolehnout. Obzvlášť oblíbené byly večerní hry, které si všichni náramně užívali a legrace nechyběla ani při společném vaření a umývání nádobí. Příjemnou atmosféru podpořilo i krásné slunečné počasí, a tak všichni odjeli domů spokojení a se spoustou prima zážitků.
Lenka Bartoňová, třídní učitelka žáků 7. ročníku