Zájezd do Anglie

Ve dnech 3.-8.5.2018 se uskutečnil šestidenní zájezd do Jižní Anglie. Akci pořádala ZŠ Sněžné ve spolupráci s CK Scholare. Z naší školy se zúčastnilo 24 žáků a 3 pedagogové: Straková, Buchtová, Vogl. Cestovali jsme autobusem, z Francie do Anglie Eurotunelem. V Anglii jsme absolvovali 3 tříhodinové bloky anglického jazyka s rodilými mluvčími. Ubytování bylo zajištěno v hostitelských rodinách, kde děti dostaly kromě noclehu také stravu po dobu tří dnů. Po celou dobu jsme se pohybovali v jižní části Anglie v okolí města Brighton. Navštívili jsme letecké muzeum a katedrálu v Chichestru, Královský pavilion a podmořské centrum v Brightonu, křídové útesy Beachy Head a poslední den jsme strávili v Londýně. Po celou dobu jsme měli slunečné a teplé počasí. S deštěm, který je pro Anglii tak typický, jsme se nesetkali. Akce se podařila, přivezli jsme spokojené děti, kterým zájezd kromě výjimečných zážitků přinesl i motivaci k dalšímu studiu anglického jazyka.

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.