Rok 2020/2021
Informace k nástupu žáků do školy a školní družiny

Informace k nástupu žáků do školy a školní družiny

Od pondělí 30.11.2020 nastoupí k prezenční výuce celý první stupeň a osmý a devátý ročník – šestý a sedmý ročník bude pokračovat distanční výukou. V pondělí 7.12.2020 nastoupí šestý, sedmý a devátý ročník k prezenčnímu způsobu výuky a osmý ročník bude mít distanční výuku. Tento rotační způsob výuky na druhém stupni bude platit do odvolání.

Pro žáky prvního stupně bude fungovat školní družina s některými opatřeními: první ročník bude využívat prostory ŠD, druhý, třetí a čtvrtý ročník bude ve své třídě – ráno i odpoledne. Ranní družina je zajištěna pravidelně od 6.30 do 7.30 hod. Odpolední provoz bude z provozních důvodů zkrácen. První a druhý ročník do 16 hodin, třetí ročník do 15 hodin a čtvrtý ročník pouze do 14 hodin.

Děkujeme za pochopení