Rok 2015
ICT nás neděsí aneb bezpečně v kyberprostoru

ICT nás neděsí aneb bezpečně v kyberprostoru

V pátek 27. ledna 2017 si v Jihlavě za účasti ministryně školství, mládeže a sportu Kateřiny Valachové a hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka pětice našich žáků Filip Pospíšil, Nicola Helebrandová, Martin Charvát, Eliška Dvořáková a Terezie Charvátová, převzala diplomy i svá ocenění. Zúčastnila se totiž soutěže ICT nás neděsí aneb  bezpečně v kyberprostoru. Smyslem soutěže bylo uvědomovat si problematiku elektronické bezpečnosti. Žáci vytvářeli plakát a natáčeli video s touto problematikou. Ve své kategorii obsadili krásné 2. místo kraji.

Video – výsledky

  1. Josef Balvín, David Dvořáček, David Hudec, Martin Janů, Petr Bukáček, Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě
  2. Nicola Helebrandová, Eliška Dvořáková, Martin Charvát, Filip Pospíšil, Terezie Charvátová, ZŠ a MŠ Sněžné
  3. Jan Buček, Lukáš Bukáček, Vojtěch Hlaváček, Vojtěch Zedník, Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2