Dnes jsme zakončili Zoo týden úžasnou besedou s Mullerovými, kteří nám krásně představili povolání veterinář, ukázali veterinární pomůcky, obvazy... Děti si prohlédly v mikroskopu, jak vypadá klíště, viděli jsme i model ucha psa, pohladili si užovku... Bylo to báječné. Moc jim za to děkuji. Zároveň děkuji panu Tobiášovi za nádhernou besedu o papoušcích.
Eva Mošnerová, třídní učitelka