Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality ZŠ > Výlet na dopravní hřiště

Výlet na dopravní hřiště



Dnes jsme jeli do Nového Města na Moravě na dopravní hřiště. Sraz jsme měli v 7:20 ve škole a jeli jsme autobusem, který odjížděl v 7:35. V Novém Městě jsme vystoupili z autobusu a šli do Kulturního domu. Tam byla městská policistka a ta nás učila značky a další věci ohledně silničního provozu. Pak jsme měli test ohledně značek a dalších věcí, co jsme si říkali. Kdo dokázal udělat test bez chyby nebo se čtyřmi chybami, tak dostal řidičský průkaz na kolo. Poté jsme šli na dopravní hřiště, kde byly značky a na zemi byly čáry jako na silnici, kde jsme měli jezdit. Poprvé jsme si celé hřiště obešli pěšky a potom si čtyři děti půjčily kolo a jezdily. Prvně jsme jezdili pět minut, abychom si to mohli projet nanečisto. Pak paní pískla a my jsme se seřadili u ní, kde jsme dostali tři životy a my jsme už začali jezdit naostro. Pak na nás znovu pískla a my jsme dojeli až k ní. A tak se to opakovalo znovu a znovu. Nakonec proběhlo vyhodnocení a pak jsme jeli zpátky do školy.  Leontýna Behancová

Výlet na dopravní hřiště
Výlet na dopravní hřiště
Výlet na dopravní hřiště
Výlet na dopravní hřiště
Výlet na dopravní hřiště
Výlet na dopravní hřiště
Výlet na dopravní hřiště
Výlet na dopravní hřiště