Rok 2015
Výlet 6. ročníku

Výlet 6. ročníku

Ve středu 20. 6. 2018 žáci 6. ročníku naší školy spolu s třídním učitelem a dalším doprovodem vyjeli na třídní výlet do nedalekého Žďáru nad Sázavou. Čekal je velmi zajímavý program, ale také slunečný a horký den.
Od zastávky autobusu se pěšky přesunuli ke zdejšímu zámku. V jeho areálu navštívili expozici Muzea nové generace ve Žďáru n. S. Přízemí expozice je věnováno cisterciáckému řádu a temnému středověku, první patro umožní pohled do krásného a barevného světa baroka.
Potom se všichni vypravili na Zelenou horu – poutní kostel sv. Jana Nepomuckého. Po prohlídce následoval odpočinek, oběd a osvěžení.
Mnoho zážitků děti prožily při návštěvě laserové show (game) na náměstí ve Žďáru nad Sázavou. Následoval přesun na zastávku autobusu a odjezd do Sněžného. Podle reakcí dětí soudíme, že prožily poutavý a velmi pěkný den.
Mgr. Miroslav Vaňáč

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.