Návštěva BiGy

Žáci pátého ročníku ZŠ a MŠ Sněžné se ve středu 27.9. 2017 zúčastnili divadelního představení  „Rabbit‘s quitar“ na Biskupském gymnáziu ve Žďáru nad Sázavou. Studenti gymnázia sehráli tuto humornou pohádku v anglickém jazyce. Poté si pro ně paní profesorka Jitka Stráská připravila různé zajímavé aktivity spojené s tématem pohádky. Žáci pracovali s pracovním listem a hlavně komunikovali anglicky. Všem žákům se tato netradiční hodina velmi líbila a domluvili jsme se , že určitě nebyla poslední.

Také jsme navštívili knihovnu Matěje Josefa Sychry ve Žďáru nad Sázavou – dětské oddělení, kde jim paní knihovnice ukázala oddělení pro děti a mládež. Žáci si mohli vybrat knihy, které je zajímaly, mohli si je prohlédnout nebo si chvilku sednout a kousek z knihy přečíst.