Rok 2019/2020
Informace pro rodiče

Nový školní rok 2020/2021 začíná pro žáky v úterý 1. září v 7,45 hodin. Všichni si donesou přezůvky.

7,45 – 8,30 proběhne slavnostní přivítání prvňáčků ve třídě za účasti rodičů, ostatní ročníky budou ve škole do 9,25. Oběd bude první den pouze pro přihlášené žáky – vedoucí ŠJ zjistí zájem.

Provoz ŠD bude 1.9. do 13 hodin, od středy 2.9. bude probíhat běžný provoz – ráno od 6,30 do 7,30 hod., odpoledne do 16 hodin.

Z důvodu dodržování zvýšených hygienických opatření by měli mít všichni žáci papírové kapesníky, případně papírové utěrky, látkové ručníky nebudou používány.

Pitný režim bude i nadále zajištěn, žáci musí mít vlastní podepsanou lahev s kvalitním uzávěrem, do které si natočí čaj a každý den ji budou nosit domů na vymytí.

Rovněž bude omezený pohyb rodičů ve škole. Do tříd pro ně bude vstup zakázán.

Manuál_k_provozu_škol_MŠMT