Rok 2015
Adaptační procházka na Blatiny

Adaptační procházka na Blatiny

V pátek 2. 9. 2016 proběhlo adaptační dopoledne pro žáky 4. a 5. ročníku. Protože obě třídy jsou spojeny poprvé, a ještě k nim do kolektivu přibyl nový žák, využila jsem tuto příležitost pro vzájemné seznámení mimo prostředí školy. Během krásného slunečného dopoledne jsme se šli podívat na farmu k Zámečníkům. Zde si žáci prohlédli hospodářská zvířata, zařádili si na dětském hřišti a společně si zahráli hry. Ty byly zaměřené na vzájemnou spolupráci a podporovaly kolektivního ducha. Při cestě tam i zpět si žáci prověřili své znalosti o přírodě v krátkých vědomostních kvízech. Všem se zábavné dopoledne velmi líbilo. Všechny žáky bych chtěla pochválit a popřát jim hodně úspěchů v tomto školním roce.

Ladislava Buchtová

Více obrázků naleznete ve fotogalerii.

Adaptační procházka na Blatiny